Leonidas

Agenda overzicht

Agenda
23-5-2018 Jeugd en jongstejeugd cie 20:00 - 21:30 Meer informatie
24-5-2018 Decathlon - presentaties 09:00 - 17:00 Meer informatie
24-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
25-5-2018 Decathlon Hockeydag 09:00 - 19:00 Meer informatie
26-5-2018 Top Sport cie 15:00 - 17:00 Meer informatie
28-5-2018 Schaft - Neverless 18:00 - 22:00 Meer informatie
28-5-2018 Laatste keer Neverless 19:30 - 23:00 Meer informatie
28-5-2018 Trim 1 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
29-5-2018 Rudolf Steiner College 1 uur 09:30 - 10:30 Meer informatie
30-5-2018 MB3 tegen de ouders trainen heel veld 18:15 - 19:30 Meer informatie
31-5-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
1-6-2018 Rudolf Steiner College 1 uur 09:30 - 10:30 Meer informatie
4-6-2018 Selectie trainingen 17:00 - 19:30 Meer informatie
4-6-2018 Trim 2 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
5-6-2018 Rudolf Steiner College 1 uur 09:30 - 10:30 Meer informatie
7-6-2018 Training SEM 09:00 - 15:30 Meer informatie
7-6-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
8-6-2018 Rudolf Steiner College 1 uur 09:30 - 10:30 Meer informatie
9-6-2018 Bron Luijke C toernooi (middag / avond) 13:00 - 23:00 Meer informatie
12-6-2018 Sportdag Rudolf Steiner (Valentijn) 08:30 - 15:15 Meer informatie
13-6-2018 Overleg D2 D3 D4 19:30 - 23:00 Meer informatie
14-6-2018 Dames 2 21:00 - 22:30 Meer informatie
15-6-2018 Young Insurance Toernooi 09:00 - 23:00 Meer informatie
16-6-2018 Jongste Jeugddag 07:00 - 16:00 Meer informatie
18-6-2018 Trim 2 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
20-6-2018 Jeugdcommissie 19:00 - 23:00 Meer informatie
23-6-2018 Bron Luijke D-Toernooi 08:00 - 20:00 Meer informatie
24-6-2018 Play offs KNHB 09:00 - 18:00 Meer informatie
25-6-2018 MB1 ouderavond 19:00 - 21:15 Meer informatie
25-6-2018 Trim 1 comp 21:00 - 23:00 Meer informatie
29-6-2018 RVSV/RSC slotfeest 20:00 - 00:00 Meer informatie
30-6-2018 Kamp Stichting Fun 10:00 - 20:00 Meer informatie
30-6-2018 Jeugd selectie oefenwedstrijden 10:00 - 17:30 Meer informatie
1-7-2018 ABN AMRO Hockeydag 100 kids 10:00 - 17:00 Meer informatie
1-7-2018 ABN AMRO Hockeydag 100 kids 10:00 - 16:00 Meer informatie
3-7-2018 Tafeltjes avond junioren 18:00 - 21:00 Meer informatie
4-7-2018 Sportdagen Emmaus 08:30 - 15:30 Meer informatie
5-7-2018 Kennismaking avond C en D jeugd 18:00 - 23:00 Meer informatie
6-7-2018 Kennismaking avond A en B jeugd 18:00 - 21:15 Meer informatie
9-7-2018 Sportdagen Emmaus 08:30 - 15:30 Meer informatie
16-7-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
6-8-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
13-8-2018 Top week A B C en D 1e teams 12:30 - 17:00 Meer informatie
13-8-2018 Top week A/B 12:30 - 17:00 Meer informatie
24-8-2018 Bijeenkomst selectie trainers 20:00 - 23:00 Meer informatie
25-8-2018 C/D Opwarmtoernooi 09:00 - 20:30 Meer informatie
27-8-2018 Start eerste training Never Less 19:30 - 23:30 Meer informatie
1-9-2018 Start topklasse competitie jeugd 09:00 - 17:00 Meer informatie
1-9-2018 Desiderius 09:00 - 19:00 Meer informatie
8-9-2018 Start jeugd en jongste jeugd competitie 09:00 - 18:00 Meer informatie
15-9-2018 Bitjes happen 09:00 - 14:00 Meer informatie
22-9-2018 Bitjes happen 09:00 - 14:00 Meer informatie
22-10-2018 Oranje keeperskamp 09:00 - 20:00 Meer informatie
24-10-2018 NSK kamp 08:30 - 16:30 Meer informatie
26-12-2018 NSK kamp 08:30 - 17:00 Meer informatie