Leonidas

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bregje Pennock
Manager Carolina van Soest
Trainer/coach Jordy van der Waart
Assistent trainer/coach Wessel Verhoeff
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze
Videoanalist Hugo Campagne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Gooische D1 Alecto D1 26-5-2019 12:45
MEP D1 Leonidas D1 26-5-2019 12:45
Naarden D1 Eindhoven D1 26-5-2019 12:45
Rood-Wit D1 Schaerweijde D1 26-5-2019 12:45
Schiedam D1 Voordaan D1 26-5-2019 12:45
Wageningen D1 Ring Pass Delft D1 26-5-2019 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 21 45 14 3 4
2 Schaerweijde D1 21 41 12 5 4
3 Gooische D1 21 39 12 3 6
4 Voordaan D1 21 38 11 5 5
5 Rood-Wit D1 21 34 10 4 7
6 Ring Pass Delft D1 21 31 9 4 8
7 Wageningen D1 21 30 8 6 7
8 Alecto D1 21 29 9 2 10
9 Schiedam D1 21 26 7 5 9
10 Eindhoven D1 21 19 5 4 12
11 MEP D1 21 17 5 2 14
12 Naarden D1 21 7 2 1 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHC MEP D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
Schiedam D1 Naarden D1 4-0
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden D1 Gooische D1 0-4
MEP D1 Alecto D1 4-2
Wageningen D1 Voordaan D1 1-1
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2
Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2
Alecto D1 Naarden D1 3-2
Gooische D1 Schiedam D1 4-0
Voordaan D1 MEP D1 4-0
Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Schiedam D1 Alecto D1 2-2
Wageningen D1 Leonidas D1 3-4
MEP D1 Eindhoven D1 4-1
Naarden D1 Voordaan D1 0-1
Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alecto D1 Gooische D1 1-2
Voordaan D1 Schiedam D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2
Eindhoven D1 Naarden D1 2-1
Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3
Leonidas D1 MEP D1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Leonidas D1 Naarden D1 8-0
Schaerweijde D1 Alecto D1 2-0
Voordaan D1 Gooische D1 1-0
Rood-Wit D1 Wageningen D1 0-3
Eindhoven D1 Schiedam D1 4-4
Ring Pass Delft D1 MEP D1 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Alecto D1 Voordaan D1 0-2
Gooische D1 Eindhoven D1 5-0
Schiedam D1 Leonidas D1 0-4
Naarden D1 Ring Pass Delft D1 1-3
Wageningen D1 Schaerweijde D1 3-1
MEP D1 Rood-Wit D1 2-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Ring Pass Delft D1 Schiedam D1 7-2
Voordaan D1 Schaerweijde D1 2-2
Leonidas D1 Gooische D1 1-1
Eindhoven D1 Alecto D1 3-1
Rood-Wit D1 Naarden D1 2-2
Wageningen D1 MEP D1 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Naarden D1 Wageningen D1 1-5
Voordaan D1 Eindhoven D1 2-2
MEP D1 Schaerweijde D1 1-1
Alecto D1 Leonidas D1 2-1
Gooische D1 Ring Pass Delft D1 3-2
Schiedam D1 Rood-Wit D1 0-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 3-2
Leonidas D1 Voordaan D1 2-3
Wageningen D1 Schiedam D1 4-2
Rood-Wit D1 Gooische D1 5-3
MEP D1 Naarden D1 3-0
Ring Pass Delft D1 Alecto D1 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Gooische D1 Wageningen D1 1-0
Alecto D1 Rood-Wit D1 2-1
Eindhoven D1 Leonidas D1 1-4
Voordaan D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Naarden D1 Schaerweijde D1 0-1
Schiedam D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 28 APRIL 2019
Schaerweijde D1 Leonidas D1 2-1
Ring Pass Delft D1 Eindhoven D1 4-3
Rood-Wit D1 Voordaan D1 0-3
Wageningen D1 Alecto D1 5-1
MEP D1 Gooische D1 0-2
Naarden D1 Schiedam D1 1-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto D1 MEP D1 2-1
Voordaan D1 Wageningen D1 3-3
Eindhoven D1 Rood-Wit D1 1-4
Leonidas D1 Ring Pass Delft D1 1-0
Gooische D1 Naarden D1 2-0
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Schaerweijde D1 Ring Pass Delft D1 1-0
Schiedam D1 Gooische D1 1-1
Naarden D1 Alecto D1 3-2
MEP D1 Voordaan D1 2-1
Wageningen D1 Eindhoven D1 1-3
Rood-Wit D1 Leonidas D1 3-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Voordaan D1 Naarden D1 5-1
Gooische D1 Schaerweijde D1 3-2
Eindhoven D1 MEP D1 2-0
Leonidas D1 Wageningen D1 4-2
Ring Pass Delft D1 Rood-Wit D1 1-2
Alecto D1 Schiedam D1 6-1