Leonidas

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Veronique Campagne
Trainer/coach Bas Dirks
Assistent trainer/coach Floris Middelhoek
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze
Videoanalist Hugo Campagne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Breda H1 Helmond H1 26-5-2019 14:45
Gooische H1 HUDITO H1 26-5-2019 14:45
Leiden H1 Leonidas H1 26-5-2019 14:45
Naarden H1 Union H1 26-5-2019 14:45
Venlo H1 Hattem H1 26-5-2019 14:45
Victoria H1 Xenios H1 26-5-2019 14:45

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H1 21 50 16 2 3
2 Hattem H1 21 35 9 8 4
3 Helmond H1 21 35 9 8 4
4 Breda H1 21 34 10 4 7
5 Naarden H1 21 31 10 1 10
6 Xenios H1 21 29 8 5 8
7 Leiden H1 21 29 8 5 8
8 Gooische H1 21 28 7 7 7
9 Union H1 21 25 6 7 8
10 Leonidas H1 21 24 7 3 11
11 Venlo H1 21 18 5 3 13
12 HUDITO H1 21 11 2 5 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei LOHC H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Gooische H1 Hattem H1 2-2
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Victoria H1 Breda H1 2-1
Venlo H1 Union H1 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
Union H1 Gooische H1 4-4
Helmond H1 Victoria H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Naarden H1 Breda H1 2-3
HUDITO H1 Union H1 3-3
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Hattem H1 Helmond H1 1-2
Venlo H1 Xenios H1 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Union H1 Hattem H1 3-2
Victoria H1 Naarden H1 1-2
Xenios H1 Gooische H1 4-2
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Breda H1 Venlo H1 6-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Venlo H1 Victoria H1 3-2
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
Gooische H1 Breda H1 1-1
Union H1 Helmond H1 1-2
Naarden H1 Leiden H1 1-2
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
Leonidas H1 Union H1 5-4
Helmond H1 Naarden H1 2-4
Leiden H1 Venlo H1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Hattem H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2
Union H1 Xenios H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden H1 Gooische H1 2-3
Helmond H1 Venlo H1 2-2
Xenios H1 Leonidas H1 4-2
Breda H1 Union H1 1-2
Victoria H1 Hattem H1 4-1
Leiden H1 HUDITO H1 5-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Union H1 Victoria H1 0-2
Gooische H1 Venlo H1 4-1
Leonidas H1 Breda H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 0-0
Hattem H1 Leiden H1 4-1
HUDITO H1 Naarden H1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Naarden H1 Hattem H1 2-4
Leiden H1 Union H1 2-3
Victoria H1 Leonidas H1 4-3
Venlo H1 HUDITO H1 2-0
Gooische H1 Helmond H1 4-2
Breda H1 Xenios H1 5-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Helmond H1 Breda H1 6-1
HUDITO H1 Gooische H1 3-4
Xenios H1 Victoria H1 1-2
Hattem H1 Venlo H1 6-2
Union H1 Naarden H1 0-3
Leonidas H1 Leiden H1 3-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Hattem H1 Gooische H1 2-2
Leonidas H1 Naarden H1 4-3
Breda H1 Victoria H1 1-4
Xenios H1 Leiden H1 2-3
Union H1 Venlo H1 3-3
Helmond H1 HUDITO H1 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
HUDITO H1 Hattem H1 1-3
Victoria H1 Helmond H1 3-0
Gooische H1 Union H1 3-3
Naarden H1 Xenios H1 1-3
Leiden H1 Breda H1 3-0
Venlo H1 Leonidas H1 2-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Helmond H1 Hattem H1 2-2
Victoria H1 Leiden H1 4-0
Breda H1 Naarden H1 3-2
Xenios H1 Venlo H1 4-1
Leonidas H1 Gooische H1 5-4
Union H1 HUDITO H1 1-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Gooische H1 Xenios H1 2-1
Venlo H1 Breda H1 1-4
Leiden H1 Helmond H1 1-2
Naarden H1 Victoria H1 0-3
Hattem H1 Union H1 1-1
HUDITO H1 Leonidas H1 1-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Leiden H1 Naarden H1 1-3
Helmond H1 Union H1 2-3
Breda H1 Gooische H1 2-2
Leonidas H1 Hattem H1 3-3
Xenios H1 HUDITO H1 2-2
Victoria H1 Venlo H1 4-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Union H1 Leonidas H1 0-2
Naarden H1 Helmond H1 0-0
Venlo H1 Leiden H1 3-4
Gooische H1 Victoria H1 3-3
HUDITO H1 Breda H1 1-2
Hattem H1 Xenios H1 2-0
ZONDAG 28 APRIL 2019
Helmond H1 Leonidas H1 4-2
Breda H1 Hattem H1 1-1
Naarden H1 Venlo H1 5-2
Victoria H1 HUDITO H1 6-2
Xenios H1 Union H1 1-0
Leiden H1 Gooische H1 3-2
ZONDAG 5 MEI 2019
HUDITO H1 Leiden H1 1-5
Gooische H1 Naarden H1 2-5
Venlo H1 Helmond H1 0-2
Leonidas H1 Xenios H1 1-2
Union H1 Breda H1 1-0
Hattem H1 Victoria H1 4-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Venlo H1 Gooische H1 1-2
Naarden H1 HUDITO H1 2-1
Leiden H1 Hattem H1 1-3
Helmond H1 Xenios H1 2-2
Victoria H1 Union H1 3-1
Breda H1 Leonidas H1 4-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Hattem H1 Naarden H1 3-1
Union H1 Leiden H1 0-0
Leonidas H1 Victoria H1 1-3
Helmond H1 Gooische H1 4-3
Xenios H1 Breda H1 1-2
HUDITO H1 Venlo H1 2-1