Leonidas

Agenda overzicht

Agenda
23-9-2019 ALV 19:30 - 23:00 Meer informatie
24-9-2019 WUT Toernooi dinsdag veterinnen 09:00 - 18:30 Meer informatie
25-9-2019 ATHENA extra lokaal 17:00 - 21:30 Meer informatie
25-9-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
25-9-2019 Coach cafe 20:00 - 23:00 Meer informatie
26-9-2019 Goalie Works training 09:00 - 11:00 Meer informatie
26-9-2019 ATHENA extra lokaal 17:00 - 21:30 Meer informatie
26-9-2019 Goldcup heren 18:00 - 23:00 Meer informatie
30-9-2019 Captainsavond senioren 20:00 - 22:00 Meer informatie
30-9-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
1-10-2019 Dames 1 heren 1 Tophockey/sponsor cie bijeenkomst 21:30 - 23:00 Meer informatie
3-10-2019 Goalie Works training 09:00 - 11:00 Meer informatie
7-10-2019 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
8-10-2019 Spelleiders avond superhelden en beren 20:00 - 21:30 Meer informatie
12-10-2019 H1 D1 clinic G hockey Jongste Jeugd en C en D jeu 08:30 - 15:00 Meer informatie
14-10-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
15-10-2019 Top sport cie 18:00 - 19:30 Meer informatie
15-10-2019 MB6 19:00 - 20:00 Meer informatie
17-10-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
21-10-2019 Keeperskamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
23-10-2019 Nationale Sportkampen 08:00 - 17:00 Meer informatie
29-10-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
30-10-2019 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
31-10-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-11-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
6-11-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
14-11-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
26-11-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-11-2019 Coach avond Zaalhockey 20:00 - 23:00 Meer informatie
3-12-2019 Coach avond Jongste Jeugd zaal 20:00 - 23:00 Meer informatie
2-1-2020 BP zaal kamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
15-1-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
21-1-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
5-2-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
19-2-2020 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-3-2020 Coach avond 20:00 - 23:00 Meer informatie
5-3-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
30-3-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
7-4-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Info avond van de E8 tallen naar de D 20:00 - 23:00 Meer informatie
15-6-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
18-6-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie