Leonidas

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bregje Pennock
Manager Sylvia Kirschenmann
Trainer/coach Jordy van der Waart
Assistent trainer/coach Wessel Verhoeff
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze
Videoanalist Hugo Campagne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
MEP D1 Alecto D1 28-10-2018 12:45
Naarden D1 Gooische D1 28-10-2018 12:45
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 28-10-2018 12:45
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 28-10-2018 12:45
Schaerweijde D1 Schiedam D1 28-10-2018 12:45
Wageningen D1 Voordaan D1 28-10-2018 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 7 17 5 2 0
2 Schiedam D1 7 16 5 1 1
3 Ring Pass Delft D1 7 14 4 2 1
4 Rood-Wit D1 7 14 4 2 1
5 Alecto D1 7 12 4 0 3
6 Schaerweijde D1 7 11 3 2 2
7 Wageningen D1 7 11 3 2 2
8 Gooische D1 7 10 3 1 3
9 Voordaan D1 7 7 2 1 4
10 MEP D1 7 3 1 0 6
11 Naarden D1 7 3 1 0 6
12 Eindhoven D1 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt Ring Pass Delft D1 12:45 uit
4 nov A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis - Veld 1
11 nov WMHC D1 12:45 uit
18 nov MHC MEP D1 n.n.b thuis
10 mrt Hockey Club Naarden D1 n.n.b thuis
17 mrt HC Schiedam D1 n.n.b uit
24 mrt Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
31 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
7 apr MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
14 apr HC Eindhoven D1 n.n.b uit
28 apr Schaerweijde D1 n.n.b uit
5 mei Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis
12 mei A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b uit
19 mei WMHC D1 n.n.b thuis
26 mei MHC MEP D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
Schiedam D1 Naarden D1 4-0