Leonidas

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Veronique Campagne
Trainer/coach Bas Dirks
Assistent trainer/coach Jack Jacobs
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze
Videoanalist Hugo Campagne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Breda H1 Union H1 28-10-2018 14:45
Helmond H1 Venlo H1 28-10-2018 14:45
Leiden H1 HUDITO H1 28-10-2018 14:45
Naarden H1 Gooische H1 28-10-2018 14:45
Victoria H1 Hattem H1 28-10-2018 14:45
Xenios H1 Leonidas H1 28-10-2018 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Helmond H1 7 14 4 2 1
2 Leonidas H1 7 13 4 1 2
3 Naarden H1 7 12 4 0 3
4 Xenios H1 7 11 3 2 2
5 Breda H1 7 11 3 2 2
6 Victoria H1 7 10 3 1 3
7 Venlo H1 7 10 3 1 3
8 Hattem H1 7 9 2 3 2
9 Leiden H1 7 9 2 3 2
10 Union H1 7 8 2 2 3
11 Gooische H1 7 6 1 3 3
12 HUDITO H1 7 2 0 2 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt Xenios H1 14:45 uit
4 nov BH&BC Breda H1 n.n.b thuis - Veld 1
11 nov HV Victoria H1 14:45 uit
18 nov LOHC H1 n.n.b thuis
10 mrt Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis
17 mrt Venlo H1 n.n.b uit
24 mrt Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
31 mrt D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
7 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
14 apr Union H1 n.n.b uit
28 apr HC Helmond H1 n.n.b uit
5 mei Xenios H1 n.n.b thuis
12 mei BH&BC Breda H1 n.n.b uit
19 mei HV Victoria H1 n.n.b thuis
26 mei LOHC H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Gooische H1 Hattem H1 2-2
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Venlo H1 Union H1 2-1
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Victoria H1 Breda H1 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Helmond H1 Victoria H1 4-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Union H1 Gooische H1 4-4
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Hattem H1 Helmond H1 1-2
HUDITO H1 Union H1 3-3
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Venlo H1 Xenios H1 2-4
Naarden H1 Breda H1 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Union H1 Hattem H1 3-2
Victoria H1 Naarden H1 1-2
Breda H1 Venlo H1 6-4
Xenios H1 Gooische H1 4-2
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
Gooische H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Victoria H1 3-2
Union H1 Helmond H1 1-2
Naarden H1 Leiden H1 1-2
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Helmond H1 Naarden H1 2-4
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Leonidas H1 Union H1 5-4
Leiden H1 Venlo H1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Union H1 Xenios H1 2-1
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
Hattem H1 Breda H1 1-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2