Leonidas

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Syb ten Cate Hoedemaker
Keeper Rick Zegers
Manager Veronique Campagne
Trainer/coach Bas Dirks
Assistent trainer/coach Floris Middelhoek
Assistent trainer Caroline van Nieuwenhuijze

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Helmond H1 Reigers H1 3-5-2020 14:45
Huizen H1 Naarden H1 3-5-2020 14:45
Leonidas H1 Xenios H1 3-5-2020
Push H1 Breda H1 3-5-2020
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 3-5-2020
Zwolle H1 Alecto H1 3-5-2020 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 12 27 8 3 1
2 Ring Pass Delft H1 12 27 8 3 1
3 Huizen H1 12 24 7 3 2
4 Xenios H1 12 24 7 3 2
5 Leonidas H1 12 15 4 3 5
6 Naarden H1 12 14 3 5 4
7 Push H1 12 14 3 5 4
8 Zwolle H1 12 12 3 3 6
9 Hilversum H1 12 12 2 6 4
10 Alecto H1 12 11 2 5 5
11 Breda H1 12 9 2 3 7
12 Helmond H1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei Xenios H1 n.n.b thuis
10 mei HMHC H1 n.n.b uit
17 mei L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
24 mei B.H.V. Push H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
Push H1 Huizen H1 1-2
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Breda H1 Xenios H1 4-0
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Helmond H1 Push H1 1-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Push H1 Xenios H1 3-3
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Huizen H1 Breda H1 6-0
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Breda H1 Alecto H1 3-4
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda H1 Push H1 3-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Reigers H1 Helmond H1 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Zwolle H1 Push H1 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Breda H1 3-1
Hilversum H1 Huizen H1 2-2
Push H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 1-0
Naarden H1 Reigers H1 4-4
Alecto H1 Leonidas H1 3-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond H1 Hilversum H1 1-3
Huizen H1 Alecto H1 5-0
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 3-1
Leonidas H1 Push H1 2-1
Reigers H1 Xenios H1 2-3
Breda H1 Naarden H1 1-5
ZONDAG 8 MAART 2020
Reigers H1 Hilversum H1 3-3
Leonidas H1 Zwolle H1 2-1
Huizen H1 Push H1 2-2
Helmond H1 Alecto H1 3-1
Naarden H1 Xenios H1 3-3
Breda H1 Ring Pass Delft H1 0-1