Leonidas

Agenda overzicht

Agenda
18-10-2019 Toernooicommissie 17:00 - 19:30 Meer informatie
21-10-2019 Keeperskamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
23-10-2019 Nationale Sportkampen 08:00 - 17:00 Meer informatie
29-10-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 21:00 Meer informatie
30-10-2019 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
31-10-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
1-11-2019 Dames Trim oefenwedstrijd 19:30 - 21:15 Meer informatie
2-11-2019 D-Feest (Halloween) 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-11-2019 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
7-11-2019 Tophockey cie 19:00 - 23:00 Meer informatie
11-11-2019 CS+ workshop 19:00 - 21:30 Meer informatie
13-11-2019 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
14-11-2019 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
18-11-2019 Managersavond jongste jeugd 20:00 - 22:00 Meer informatie
19-11-2019 Zaalhockey managers avond jongste jeugd en jeugd 20:00 - 22:00 Meer informatie
20-11-2019 Jeugd cie info Vertrouwenspersoon 20:00 - 23:00 Meer informatie
22-11-2019 Sinterklaasfeest 16:30 - 18:30 Meer informatie
23-11-2019 E-Feest 19:30 - 21:30 Meer informatie
26-11-2019 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-11-2019 Opbouw Blaashal 18:00 - 22:00 Meer informatie
28-11-2019 Opbouw Blaashal 18:00 - 22:00 Meer informatie
29-11-2019 Sponsor diner D1 en H1 13:00 - 00:15 Meer informatie
2-12-2019 Coach avond zaal Jeugd 20:00 - 22:00 Meer informatie
3-12-2019 spelleidersavond Jongste Jeugd zaal 20:00 - 23:00 Meer informatie
11-12-2019 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
2-1-2020 BP zaal kamp 09:00 - 17:00 Meer informatie
11-1-2020 C-feest 20:00 - 00:00 Meer informatie
15-1-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
21-1-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
5-2-2020 Scheidsrechtersexamen 19:00 - 23:00 Meer informatie
12-2-2020 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
19-2-2020 Coach avond Jongste Jeugd 20:00 - 23:00 Meer informatie
4-3-2020 Coach avond 20:00 - 23:00 Meer informatie
5-3-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
18-3-2020 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
30-3-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
7-4-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
17-4-2020 Koningsspelen NPRS 18:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-5-2020 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
15-6-2020 Trim comp team 1 21:00 - 23:00 Meer informatie
17-6-2020 Jongste jeugd cie 20:00 - 22:00 Meer informatie
18-6-2020 Jeugd cie 20:00 - 23:00 Meer informatie