Leonidas

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Lars Zijderveld
Manager Veronique Campagne
Trainer/coach Mark van Lambaart
Assistent trainer/coach Sjoerd Gerretsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Datum Aanvang
Alecto H1 Zwolle H1 13-3-2022
Breda H1 Hilversum H1 13-3-2022
Helmond H1 Huizen H1 13-3-2022
Reigers H1 Push H1 13-3-2022 14:45
Ring Pass Delft H1 Naarden H1 13-3-2022
Xenios H1 Leonidas H1 13-3-2022

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push H1 11 31 10 1 0
2 Ring Pass Delft H1 11 24 8 0 3
3 Reigers H1 11 20 6 2 3
4 Huizen H1 11 20 6 2 3
5 Hilversum H1 11 17 5 2 4
6 Leonidas H1 11 16 4 4 3
7 Zwolle H1 11 15 4 3 4
8 Naarden H1 11 14 4 2 5
9 Xenios H1 11 10 3 1 7
10 Breda H1 11 8 2 2 7
11 Alecto H1 11 7 2 1 8
12 Helmond H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 feb !Oefenwedstrijd nog onbekend n.n.b thuis - Veld 1
20 feb !Oefenwedstrijd nog onbekend n.n.b thuis - Veld 1
27 feb !Oefenwedstrijd nog onbekend n.n.b thuis - Veld 1
6 mrt !Oefenwedstrijd nog onbekend n.n.b thuis - Veld 1
13 mrt Xenios H1 n.n.b uit
20 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b thuis
27 mrt MHC de Reigers H1 14:45 uit
3 apr BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
10 apr Ring Pass Delft H1 n.n.b uit
24 apr HC Helmond H1 n.n.b thuis
1 mei Huizer HC H1 n.n.b uit
8 mei Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis
15 mei HMHC H1 n.n.b uit
22 mei B.H.V. Push H1 n.n.b thuis
29 mei HC Zwolle H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Hilversum H1 Breda H1 3-2
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 3-4
Zwolle H1 Alecto H1 3-1
Leonidas H1 Xenios H1 0-0
Push H1 Reigers H1 3-2
Huizen H1 Helmond H1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Breda H1 Push H1 2-2
Alecto H1 Leonidas H1 1-5
Reigers H1 Zwolle H1 5-2
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 2-1
Helmond H1 Naarden H1 2-2
Xenios H1 Huizen H1 1-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hilversum H1 Helmond H1 4-1
Leonidas H1 Reigers H1 2-0
Naarden H1 Huizen H1 3-2
Push H1 Ring Pass Delft H1 3-1
Zwolle H1 Breda H1 5-1
Alecto H1 Xenios H1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Huizen H1 Hilversum H1 4-3
Xenios H1 Naarden H1 3-4
Reigers H1 Alecto H1 6-0
Breda H1 Leonidas H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 2-0
Helmond H1 Push H1 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zwolle H1 Helmond H1 4-3
Reigers H1 Xenios H1 4-1
Push H1 Huizen H1 2-1
Alecto H1 Breda H1 3-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 2-1
Hilversum H1 Naarden H1 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Huizen H1 Zwolle H1 3-1
Naarden H1 Push H1 0-2
Helmond H1 Leonidas H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 5-1
Breda H1 Reigers H1 2-1
Xenios H1 Hilversum H1 4-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leonidas H1 Huizen H1 3-3
Reigers H1 Ring Pass Delft H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-3
Push H1 Hilversum H1 6-1
Breda H1 Xenios H1 3-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Helmond H1 Reigers H1 1-2
Ring Pass Delft H1 Breda H1 5-2
Xenios H1 Push H1 1-2
Huizen H1 Alecto H1 6-2
Naarden H1 Leonidas H1 2-0
Hilversum H1 Zwolle H1 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leonidas H1 Hilversum H1 1-4
Breda H1 Helmond H1 2-3
Alecto H1 Naarden H1 3-7
Zwolle H1 Push H1 1-7
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 2-0
Reigers H1 Huizen H1 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Alecto H1 6-3
Huizen H1 Breda H1 3-1
Zwolle H1 Xenios H1 3-1
Naarden H1 Reigers H1 1-2
Push H1 Leonidas H1 3-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Reigers H1 Hilversum H1 2-2
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 3-0
Xenios H1 Helmond H1 5-3
Alecto H1 Push H1 0-8
Leonidas H1 Zwolle H1 3-3
Breda H1 Naarden H1 3-1