Leonidas

Teams

Meisjes
D01
Overgangsklasse
D02
Reserve overgangsklasse
D03
Reserve overgangsklasse
D04
Reserve overgangsklasse
D05
Reserve 1e klasse
D06
Reserve 1e klasse
D07
Res. 2e klasse
D08
Res. 2e klasse
D09
2e klasse
D10
2e klasse
D11
Res. 3e klasse
D12
Res. 3e klasse
D13
Res. 3e klasse
D14
Res. 3e klasse
D15
Res. 3e klasse
D16
Res. 3e klasse
D17
Res. 3e klasse
D18
Res. 3e klasse
D19
Res. 3e klasse
D20
Res. 3e klasse
D21
Res. 3e klasse
D22
3e klasse
D23
3e klasse
D24
Res. 4e klasse
D25
Res. 4e klasse
D26
Res. 4e klasse
D27
Res. 4e klasse
D28
Res. 4e klasse
D29
Res. 4e klasse
D30
Res. 4e klasse
D31
Res. 4e klasse
D32
Res. 4e klasse
D33
5e klasse
D34
Res. 5e klasse
D35
5e klasse
Dames 1 Gold Cup
Goldcup - KO
Meisjes
D01-Zaal
Topklasse
D02-Zaal
ZH Districtskampioenschap
D03-Zaal
Subtopklasse
D04-Zaal
Subtopklasse
D06-Zaal
1e klasse
D07-Zaal
1e klasse
D08-Zaal
1e klasse
D14-Zaal
3e klasse
D16-Zaal
4e klasse
D17-Zaal
3e klasse
D18-Zaal
3e klasse
D25-Zaal
4e klasse
D27-Zaal
4e klasse
D09-DJ01-Zaal
3e klasse
D10-DJ02-Zaal
3e klasse
D22-DJ03-Zaal
3e klasse
D23-DJ04-Zaal
4e klasse
D33-DJ05-Zaal
5e klasse
Meisjes
MA1
Super A
MA2
1e klasse
MA3
2e klasse
MA4
3e klasse
MA5
3e klasse
MA6
5e klasse
MA7
5e klasse
Meisjes
MA1 Zaal
ZH Districtkampioenschap
MA2 Zaal
1e klasse
MA3 Zaal
2e klasse
MA4 Zaal
3e klasse
MA5 Zaal
3e klasse
MA6 Zaal
6e klasse
MA7 Zaal
5e Klasse
MA8 Zaal
1e klasse
MA11 Zaal
Sub-topklasse
Meisjes
MB1
Super B
MB2
1e klasse
MB3
3e klasse
MB4
3e klasse
MB5
4e klasse
MB6
5e klasse
MB7
6e klasse
MB8
5e klasse
Meisjes
MB1 zaal
Topklasse
MB2 zaal
1e klasse
MB3 zaal
3e klasse
MB4 zaal
3e klasse
MB5 zaal
4e klasse
MB6 zaal
5e klasse
MB7 zaal
6e klasse
MB8 zaal
5e klasse
Meisjes
MC1
Super C
MC2
Subtopklasse
MC3
3e klasse
MC4
3e klasse
MC5
5e klasse
MC6
5e klasse
MC7
5e klasse
MC8
6e klasse
Meisjes
MC1 zaal
Topklasse
MC2 zaal
1e klasse
MC3 zaal
3e klasse
MC4 zaal
3e klasse
MC5 zaal
5e klasse
MC6 zaal
4e klasse
MC7 zaal
5e klasse
MC8 zaal
5e klasse
MC12 zaal
Sub-topklasse
Meisjes
MD1
1e klasse
MD2
2e klasse
MD3
3e klasse
MD4
3e klasse
MD5
4e klasse
MD6
4e klasse
MD7
4e klasse
MD8
6e klasse
Meisjes
MD1 zaal
1e klasse
MD2 zaal
3e klasse
MD3 zaal
3e klasse
MD4 zaal
3e klasse
MD5 zaal
4e klasse
MD6 zaal
4e klasse
MD7 zaal
5e klasse
MD8 zaal
6e klasse
MD12 zaal
1e klasse
Meisjes
Meisjes E1
Niveau 1
Meisjes E2
Niveau 1
Meisjes E3
Niveau 1
Meisjes E4
Niveau 1
Meisjes E5
Niveau 1
Meisjes E7
Niveau 1
Meisjes
ME1 zaal
Niveau 3
ME2 zaal
Niveau 3
ME3 zaal
Niveau 2
ME4 zaal
Niveau 2
ME5 zaal
Niveau 1
Meisjes
Meisjes E8
Niveau 1
Meisjes E9
Niveau 1
Meisjes E10
Niveau 1
Meisjes E11
Niveau 1
Meisjes E12
Niveau 1
Meisjes E13
Niveau 1
Meisjes E14
Niveau 1
Meisjes
ME7 zaal
Niveau 4
ME8 zaal
Niveau 1
ME9 zaal
Niveau 1
MF1 zaal
Niveau 2
ME10 zaal
Niveau 3
ME11 zaal
Niveau 2
ME12 zaal
Niveau 3
ME13 zaal
Niveau 4
ME14 zaal
Niveau 2
Meisjes
Meisjes F1
Niveau 1
Meisjes F2
Niveau 1
Meisjes F3
Niveau 1
Meisjes F4
Niveau 1
Meisjes
MF2 zaal
Niveau 3
MF3 zaal
Niveau 1
MF4 zaal
Meisjes
CK-JMF1
Cool Kids
CK-JMF2
Cool Kids
CK-JMF3
Cool Kids
Meisjes
DDA
1e klasse
DSVA
Veteranen 2e klasse
DSVB
Veteranen 4e klasse
Mix
Trimhockey woensdag
Jongens
H01
Overgangsklasse
H02
Reserve overgangsklasse
H03
Reserve 1e klasse
H04
Reserve 1e klasse
H05
Reserve 1e klasse
H06
Res. 2e klasse
H07
Res. 2e klasse
H08
Res. 2e klasse
H09
Res. 2e klasse
H10
Res. 2e klasse
H11
Res. 2e klasse
H12
Res. 3e klasse
H13
Res. 3e klasse
H14
Res. 3e klasse
H15
Res. 3e klasse
H16
Res. 3e klasse
H17
Res. 3e klasse
H18
Res. 3e klasse
H19
Res. 3e klasse
H20
Res. 3e klasse
H21
Res. 3e klasse
H22
Res. 3e klasse
H23
3e klasse
H24
Res. 4e klasse
H25
Res. 4e klasse
H26
Res. 4e klasse
H27
Res. 4e klasse
H28
Res. 4e klasse
H29
Res. 4e klasse
H30
Res. 4e klasse
H31
Res. 5e klasse
H32
Res. 5e klasse
H1 Goldcup 2018
Goldcup - KO
Jongens
H01-Zaal
Topklasse
H07-Zaal
1e klasse
H10-Zaal
1e klasse
H11-Zaal
1e klasse
H18-Zaal
3e klasse
H22-Zaal
4e klasse
H29-Zaal
4e klasse
H30-Zaal
5e klasse
H31-Zaal
5e klasse
H32-Zaal
5e klasse
Jongens
JA1
Super A
Jongens
JA1 Zaal
Sub-topklasse
JA11 Zaal
Sub-topklasse
Jongens
JB1
Super B
JB2
1e klasse
JB3
4e klasse
Jongens
JB1 zaal
Sub-topklasse
JB2 zaal
1e klasse
JB3 zaal
4e klasse
JB4 zaal
3e klasse
Jongens
JC1
IDC C
JC2
2e klasse
JC3
5e klasse
Jongens
JC1 zaal
Sub-topklasse
JC2 zaal
2e klasse
JC3 zaal
4e klasse
JC4 zaal
5e klasse
JC12 zaal
1e klasse
Jongens
JD1
1e klasse
JD2
2e klasse
JD3
4e klasse
Jongens
JD1 zaal
1e klasse
JD2 zaal
3e klasse
JD3 zaal
4e klasse
JD12 zaal
1e klasse
Jongens
Jongens E1
Niveau 1
Jongens E2
Niveau 1
Jongens
JE1 zaal
Niveau 2
JE2 zaal
Niveau 1
JE3 zaal
Niveau 3
Jongens
Jongens E3
Niveau 1
Jongens E4
Niveau 1
Jongens E5
Niveau 1
Jongens
JE4 zaal
Niveau 1
JE5 zaal
Niveau 2
Jongens
Jongens F1
Niveau 1
Jongens F2
Niveau 1
Jongens
JF1 zaal
Niveau 3
JF2 zaal
Niveau 2
JF3 zaal
Niveau 2
JF4 zaal
Jongens
CK-JF1
Cool Kids
CK-JF2
Cool Kids
Jongens F3
Niveau 1
Funkeyberen
Mix
G1
West
G2
West
G3
West
G4
G5
Mix
Trim Gemengd
Trim Vrouwen Vrijdagochtend
Jongens
HVLB
1e klasse
HVA
Veteranen 1e klasse
HVLA
Overgangsklasse
Jongens
HVA-Zaal
Topklasse