Leonidas

Organisatie

Bestuur
Fred Nederlof Voorzitter
Diederik ten Cate Penningmeester
Alexander van der Klauw Hockeytechnische zaken
Maarten van Rossum Secretaris
Bert van Drongelen Facilitaire Zaken
Clubmanagement
Robbert Wever Clubmanager
Jorien Gast Verenigingscoordinator
Carolina van van Soest Technisch Coordinator Jeugd
Freek Baart Horecamanager
Jan Burggraaf Financieel manager
Cors van Greuningen Manager Techniek & Facilitaire zaken
Jacqueline Wilmink Ledenadministratie
Jacqueline Wilmink Assistent penningmeester ( contributie-inner)
G hockey commissie
Katherine van Poppel Technisch coördinator
Nicole Borkens Lijncoordinator
Nicole Coolen Lijncoordinator
Jeugdcommissie
Enno Kroesen Voorzitter
Carolina van van Soest Technisch coördinator
Annelous van der Klauw Wedstrijdsecretaris
Esther Lever-dil Wedstrijdtafel junioren zaterdag coördinator
Gerrit Jan Blakborn Secretaris
Patricia Abrantes Lijncoördinator JA
Rien van der Sluijs Lijncoördinator JC
Leon Moor Lijncoördinator JD
Hans Bouts Lijncoördinator MA
Nicole Rasenberg Lijncoördinator MB
Patricia Abrantes Lijncoördinator MC
Sander van der Togt Lijncoördinator MD
Carolina van van Soest Keeperscoördinator
Erna van der Kloet Keepersmaterialen
Saskia Spinhoven Communicatie
Saskia Spinhoven Evenementen
Enno Kroesen Sancties
Annelous van der Klauw Zaalcommissaris
Enno Kroesen Lijncoördinator JB
Jongste Jeugdcommissie
Annemieke Dijkhuizen Voorzitter
Emily Verhage - van Muyden Secretaris
Sandra van der Togt Hockeyschool
Annelous van der Klauw Wedstrijdsecretaris
Evelien Knoops Lijncoördinator JE6
Jay Moti Lijncoördinator JE8
Astrid Brandse Lijncoördinator MF
Emile de Grund Lijncoördinator ME6
Katarina Engelkens-Schultz Lijncoördinator ME8
Eric van Bekkum Beren & superhelden
Jorgo Lugthart Beren & superhelden
Annemieke Dijkhuizen Keepersmaterialen
Annelous van der Klauw Zaalcommissaris
Sandra van der Togt Communicatie
Joost van der Voort Trainers coördinator
Paalpieper
Ron Rosenbrand Redacteur
Philippine Haverbeke Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Margonda Eillebrecht Lid
Erik Wolthuis Lid
Desiree de Vries Lid
Marit de Jong Opleiding CS
Seniorencommissie
Willem van den Noort Voorzitter
Daan van Yperen Team indeling
Stéphanie Groot Team indeling
Marnix Moor Team indeling
Annemarie Korteland-Stomp Team indeling
Michiel van Horssen Zondagcoördinator
Dorien Bakker Zondagcoördinator
Laura van Rijn Zondagcoördinator
Roderick van Grootel Keeperscoördinator
Desiree Stolk Keeperscoördinator
Erik van Leeuwen Keepersmaterialen
Caroline den Hoed Zaalhockey
Esmée van den Heuvel Zaalhockey
Inge Winnen Lucas Veteranen
Eric Schroder Veteranen
Erik van Dongen Beheerder fluitpoule
Toernooicommissie
Bas Bleijenberg Voorzitter
Bas Bleijenberg Penningmeester
Anne van Deijk Bron Luijke D Toernooi Breedte
Arjan Boer Bron Luijke C Toernooi Breedte
Charlotte Schuurmans Stekhoven Bron Luijke D/C Toernooi Prestatie
Tophockey
Carolina van van Soest Voorzitter
Remco Beuvens Junioren jongens selectieteams
Maarten Baardse Junioren meisjes selectieteams
Margit van Paridon Dames 1 en dames 2
Stephane Arkenbout Heren 1 en heren 2
Caroline van Nieuwenhuijze Lid
Martijn Schakel Lid
Tuchtcommissie
Rens van den Heuvel Lid
Susanne ten Berge Voorzitter
Leonard Oltmans Lid
Vertrouwenspersoon
Margriet Westerink Vertouwenspersoon
Webmaster
Alwyn de Bruijn Lid
Wedstrijd secretariaat
Annelous van der Klauw Jongste Jeugd en Junioren
Riet Bodewes Senioren
Michiel van Horssen Lid