Trainingsschema

Dit schema loopt van 15-6-2019 t/m 29-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JD1 v1
18:00 - 19:30 MD1 v2
18:15 - 19:30 JC2 v3 - AB
19:30 - 21:00 overloop Trainingsgroep v1 Selectie D 5 tm 9
19:30 - 21:00 DJ6 v3 - AB
19:30 - 22:30 Trim Gemengd v2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 JC1 v1 Selectie training
17:00 - 18:15 JD1 v2 - AB Nieuwe JD1
17:00 - 18:15 MD1 v2 - CD Nieuwe MD1
18:15 - 19:30 JA1 v1 - CD Selectie training
18:15 - 19:30 JA2 v4 - AB
18:15 - 19:30 JB1 v1 - AB Selectie training
18:15 - 19:30 MA1 v2 - AB Selectie training
18:15 - 19:30 MB1 v2 - CD Selectie training
19:30 - 21:15 D01 v1
19:30 - 21:00 D32 v4 - AB
19:30 - 21:00 H23 v3 - CD
19:30 - 21:00 H29 v3 - AB
20:00 - 21:30 H17 v4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 G1 v5
18:00 - 19:30 JC1 v2
18:00 - 19:30 MC1 v1
18:15 - 19:30 JD2 v4 - CD
18:15 - 19:30 MD2 v4 - AB
19:30 - 21:00 overloop Trainingsgroep v1 D2 tm D4 selectie
19:30 - 21:00 D11 v4 - AB
19:30 - 21:00 D13 v4 - CD
19:30 - 21:00 H07 v2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 extra mini training Trainingsgroep v1 Slag training Emilie
17:00 - 18:15 JD1 v1 - CD Nieuwe JD1
17:00 - 18:15 MD1 v1 - AB Nieuwe Md1
18:15 - 19:30 JA1 v2 - AB Selectie training
18:15 - 19:30 JC1 v2 - CD Selectie training
18:15 - 19:30 MA1 v1 - CD Selectie training
18:15 - 19:30 MA2 Sylvia Kirschenmann v3
18:15 - 19:30 MA4 Raymond Heikamp v4 - AB
18:15 - 19:30 MB1 v1 - AB Selectie training
18:15 - 19:30 MB2 v3
19:30 - 22:30 overloop Trainingsgroep v3 Zomeravond hockey
19:30 - 22:30 overloop Trainingsgroep v4 Zomeravond hockey
19:30 - 21:15 D01 v1
19:30 - 21:15 H01 v2
21:15 - 22:45 D04 v2 - CD
21:15 - 22:45 H05 v1 - AB
21:15 - 22:45 HVA v2 - AB Alle Vet teams
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 extra mini training Trainingsgroep v2 Instuif
17:00 - 18:00 extra mini training Trainingsgroep v3 Instuif
17:00 - 18:00 extra mini training Trainingsgroep v4 Instuif
17:00 - 18:00 extra mini training Trainingsgroep v1 Instuif
18:15 - 19:30 JA1 v4 Selectie training
18:15 - 19:30 JB1 v1 Selectie training
18:15 - 19:30 MA1 v3 Selectie training
18:15 - 19:30 MC1 v2 Selectie training
19:30 - 21:00 overloop Trainingsgroep v1 Selectie D2
19:30 - 21:00 HJ1 v2 - AB