Trainingsschema

Dit schema loopt van 19-4-2019 t/m 26-4-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 23:30 verhuur Trainingsgroep v5 Neverless
19:30 - 23:30 verhuur Trainingsgroep v6 Neverless
19:30 - 21:00 D06 Erna van der Kloet v1 - CD D6 en D7 om de week. D6 even weken D7 onevenweken
19:30 - 21:00 D07 Stephanie Hofwegen v1 - CD D6 en D7 om de week. D6 even weken D7 onevenweken
19:30 - 21:00 D33 v4 - AB
19:30 - 21:00 H03 Julian de Vriend v1 - AB
19:30 - 21:00 H32 Sebas van Deyzen v4 - CD
19:30 - 21:00 Trim Gemengd Rogier de Bruin v3
21:00 - 23:30 verhuur Trainingsgroep v3 Neverless
21:00 - 23:30 verhuur Trainingsgroep v4 Neverless
21:00 - 22:30 Trim Gemengd Rogier de Bruin v2 - CD
21:00 - 22:30 Trim Gemengd Rogier de Bruin v1 Trim competitie
22:30 - 23:30 verhuur Trainingsgroep v1 Neverless
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 19:30 H01 Bas Dirks v6 - CD H 1 LOOPTRAINING
19:00 - 21:15 H01 Bas Dirks v1
19:30 - 21:15 D01 Jordy van der Waart v2
19:30 - 21:00 D14 Saskia van Duyn v5 - CD
19:30 - 21:00 D15 Qimo Heinen v6 - CD
19:30 - 21:00 D16 Kirsten van der Heide v6 - AB
19:30 - 21:00 D18 Suzanne Schalk v4 - CD
19:30 - 21:00 D26 Josine van Slingerland v5 - AB
19:30 - 21:00 D29 Marita Schutrup v3 - AB
19:30 - 21:00 D32 Dorine Elsenaar v3 - CD
19:30 - 21:00 H29 Marnix Moor v4 - AB
21:00 - 22:30 D12 Anouk Duim v3 - CD
21:00 - 22:30 D28 Noortje Haenen v3 - AB
21:00 - 22:30 H17 Jeroen Koets v4 - CD
21:00 - 22:30 H18 Bouke Sakkers v6 - AB
21:00 - 22:30 H24 Eelco Straathof v6 - CD
21:00 - 22:30 H28 Mark Wolfsohn v5 - AB
21:00 - 22:30 H30 Loek Zweers v4 - AB
21:00 - 22:30 H31 Peter Paul Cats v5 - CD
21:15 - 22:45 D02 Tom Witte v1 - AB
21:15 - 22:45 H02 Thom van Wissen v1 - CD
21:15 - 22:45 H06 Lars de Bruijn v2 - AB
21:15 - 22:45 H12 Ewoud Volbeda v2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trimhockey woensdag Joost van der Voort v1
19:30 - 21:00 D01 Jordy van der Waart v1
19:30 - 21:00 D11 Marjolein Fijn van Draat v3 - AB
19:30 - 21:00 D13 Gaby Wijnhold v3 - CD
19:30 - 21:00 D17 Nicoline Silvis v6 - AB
19:30 - 21:00 D20 Vivianne Klomp v6 - CD
19:30 - 21:00 D21 Anne-sophie Pijpers v4 - CD
19:30 - 21:00 D27 Michelle Brussee v4 - AB
19:30 - 21:00 H08 Tijs Nederlof v2 - AB
19:30 - 21:00 H09 Jurriaan Manintveld v2 - CD
19:30 - 21:00 H25 Sven Blom v5 - AB
19:30 - 21:00 H27 Patrick Roos v5 - CD
21:00 - 22:30 D03 Evelien van Veen v2 - CD
21:00 - 22:30 D07 Stephanie Hofwegen v4 - AB
21:00 - 22:30 D19 Nynke Harkema v4 - CD
21:00 - 22:30 D24 v6 - AB
21:00 - 22:30 D34 Meike Peters v6 - CD
21:00 - 22:30 H03 Julian de Vriend v1 - AB
21:00 - 22:30 H04 Ferry Makkinga v1 - CD
21:00 - 22:30 H07 Jaap Schulte v3 - AB
21:00 - 22:30 H10 Remco Bijvoet v2 - AB
21:00 - 22:30 H13 Dennis van Grevenbroek v5 - CD
21:00 - 22:30 H16 Stefan Farisi v5 - AB
21:00 - 22:30 H19 Karel Klop v3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 MA3 Tom Witte v2 - CD
18:15 - 19:30 MA4 v2 - AB
19:00 - 20:30 D04 Ilse Marie Groenendijk v1 - CD
19:00 - 20:30 H02 Thom van Wissen v1 - AB
19:30 - 21:00 D02 Tom Witte v2 - AB
19:30 - 21:00 D05 Terri Stolk v3 - CD
19:30 - 21:00 D06 Erna van der Kloet v2 - CD
19:30 - 21:00 D08 Marinte Smit v3 - AB
19:30 - 21:00 D25 Melloney van der Hoeven v6 - AB
19:30 - 21:00 D30 Nynke Pastink v4 - CD
19:30 - 21:00 D31 Claire Tuns v6 - CD
19:30 - 21:00 D35 Meraux de Schutter v5 - AB
19:30 - 21:00 DSVA Danielle Adamse v4 - AB
19:30 - 21:00 DSVB Jakobien Wooldrik v4 - AB
19:30 - 21:00 H20 Patrick van der Knaap v5 - CD
20:30 - 22:30 H01 v1 oef wedstrijd
21:00 - 22:30 D22 Myrthe Heusdens v6 - AB
21:00 - 22:30 H05 Michiel van Horssen v2 - AB
21:00 - 22:30 H11 Robin Renkema v2 - CD
21:00 - 22:30 H14 Thomas Bouman v6 - CD
21:00 - 22:30 H15 Sebi den Breejen v5 - CD
21:00 - 22:30 H21 Stef Blok v3 - AB
21:00 - 22:30 H22 Ivo Beeris v3 - CD
21:00 - 22:30 H26 Aswin van Gent v5 - AB
21:00 - 22:30 HVA Peter van den Berge v4
21:00 - 22:30 HVLA Olaf Post v4
21:00 - 22:30 HVLB Henk van Horssen v4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 20:00 D01 Jordy van der Waart v1
19:30 - 21:00 D09 v3 - AB D23 als D9 er niet is
19:30 - 21:00 D10 Lisanne Putter v3 - CD
19:30 - 21:00 D23 Annabel Egbers v5 - AB
19:30 - 21:15 H01 v2 D9 als H1 er niet is Heren 1 traint 26-4 wel
19:30 - 21:00 H23 Chris van der Laan v4 - CD
19:30 - 21:00 H32 Sebas van Deyzen v4 - AB